444 36 14

İSTANBUL DEMİRDÖKÜM TEKNİK SERVİS DETAYLARI

SERVİSİMİZ HAKKINDA GENİŞ BİLGİYE SAHİP OLABİLİRSİNİZ...

ORJİNAL DEMİRDÖKÜM TEKNİK YEDEK PARÇALARI

Demirdöküm Teknik servisi olarak tavsiyemiz orjinal yedek parça olacaktır. Servisimiz nezninde değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal demirdöküm yedek parçalarıdır. Orjinal yedek parçalarda uyum sorunu olmamakla birlikte daha uzun ömür vaad etmektedir.

YILLARIN DENEYİMİ VE BİLGİ BİRİKİMİ İLE

Alanında en az 10 yıllık deneyimi bulunan TECRÜBELİ servis ekibimizle demirdöküm deki tüm sıkıntılarda yanınızdayız. İster demirdöküm bakımı isterse de arızalarında en isabetli servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini size sunmaktayız.

İŞÇİLİK VE PARÇALARDA 1 YIL GARANTİ

Demirdöküm Servisimiz tarafından değiştirilen tüm demirdöküm yedek parçalarına bir yıl işcilikle beraber garanti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden daha uzun ömürlü bir demirdöküm ile güler yüzlü servis hizmetini yerine getirmiş bulunmaktayız.

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Ekonomik servis anlayışını benimseyen servisimiz, müşterilerine ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Nakit ödemelerinizin dışında kredi kartınızla kapıda ödeme yapabilirsiniz. Bizim için öncelikli hedef müşterilerimizin memnuniyetidir.